Trochę zimy i wiosny w obscurze Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje marca 26, 2013 Obscura samoróbka, otworek 0,2mm, film przeterminowany jakieś 14 lat Kodak Portra 400 NC naświetlany na iso 200. Obscura w produkcji :) Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze bartekbusz PHOTOGRAPHY26 marca 2013 01:22Zajebiste!!! W szczególności to z dwoma słońcami, proponuję projekt: Planeta wielu słońc!!!:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Zajebiste!!! W szczególności to z dwoma słońcami, proponuję projekt: Planeta wielu słońc!!!:)
OdpowiedzUsuń