Bo mnie jest szkoda lata.....w kolorze Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje września 15, 2011 Jezioro Głębokie k/ Międzyrzecza w połowie sierpnia, niespełna dwa dni wypoczynku własnego. No cóż nawet na wypoczynek nie ma czasu, nie mówiąc o porządnych kadrach. Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze mariusz15 września 2011 13:11znakomite fotografie, jestes jak Bresson !OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzZatoichi15 września 2011 13:33Taaa.........nawet koło niego nie stałem !OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzanna6615 września 2011 23:06mnie tez szkoda lata, a najbardziej to szkoda mi lata z dzieciństwa;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzZatoichi15 września 2011 23:48cóż jesień życia jest paskudna!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
znakomite fotografie, jestes jak Bresson !
OdpowiedzUsuńTaaa.........nawet koło niego nie stałem !
OdpowiedzUsuńmnie tez szkoda lata, a najbardziej to szkoda mi lata z dzieciństwa;)
OdpowiedzUsuńcóż jesień życia jest paskudna!
OdpowiedzUsuń