Nawiedzenie Obrazu NMP Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje maja 29, 2011 Tak oto do Ostrzeszowa trafił obraz NMP. Postanowiłem wybrać się z aparatem i poobserwować całą uroczystość z nieco innej strony. Efekty poniżej, a raczej ich cześć......... Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze z migawką nad sadzawką30 maja 2011 01:02spoko, parę sztuk naprawdę gitOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzbartekbusz PHOTOGRAPHY30 maja 2011 12:58naprawdę fajny reportaż:) Oby tak dalej albo jeszcze lepiej:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
spoko, parę sztuk naprawdę git
OdpowiedzUsuńnaprawdę fajny reportaż:) Oby tak dalej albo jeszcze lepiej:)
OdpowiedzUsuń